„Kaardista oma pärandit“ auhinnakampaania!

Aita luua Euroopa suurimat merelise kultuuripärandi andmestikuga portaali ja võida iPad!

Mis on „Kaardista oma pärandit“-portaal?

Portaal loodi rahvusvahelise projekti PERICLES käigus, et kasutajad saaksid panustada oma kohaliku kultuuripärandi hoidmisse ja teadvustamisse kaheksas Euroopa piirkonnas.

Mida kampaania endast kujutab?

Korraldame kasutajate vahel auhinnakampaania ja ootame sind osalema!

Näita meile kaardil, kus on sinu kodukoha kultuuripärand. Jaga sellega seotud fotosid, videosid, häälsalvestusi ja lugusid ning ütle, miks see sulle oluline on.

Klikka siia, et alustada kaardistamist!

Jaga oma kaarte Twitteris, Facebookis ja instagramis #MapYourHeritage ja ühine vestlusega!

Kuidas auhinnamäng toimib?

Lihtsalt lisa üks kultuuripärandit märkiv koht „Kaardista oma pärandit“ portaali ja saadki osaleda iPadi loosimisel. Loosimisel osalevad sissekanded, mis on tehtud kuni 30.09.2021 kell 23.59 CET. IPad loositakse välja kõigi mängus osalevate Euroopa regioonide vahel (vt lähemalt sätetest ja tingimustest). Eesti osalejate vahel loositakse lisaks välja 10 erineva muuseumi vabapääset kahele.

Kuidas osa võtta?

Registreerimiseks klikka siia. iPadi ja muuseumipiletite loosis osalevad kõik need registreerunud mängijad, kes sisestavad portaali vähemalt ühe kultuuripärandiga seotud koha, mis vastab mängu tingimustele (vt sätetest ja tingimustest). Kohti võib portaali sisestada ka rohkem, kuid auhinnaloosis saab üks inimene osaleda vaid ühe kohaga. Võitja valitakse kõigi osalejate vahel välja loosi teel.

Et alustada portaali oma kohtade sisestamist, tuleb registreeruda portaali kasutajaks. Rohkem infot leiab portaali kodulehelt.  Palun kasutage auhinnaloosis registreerumiseks sama e-maili aadressi, mida kasutate portaali kasutajaks registreerumisel.

iPad 10.2'' Wi-Fi 128GB
Scroll to top